Smluvní partneři

Reklamní médium CineXpress
v multikinech CineStar

Naše nejstarší specializovaná architektura, která od počátku splňuje nejvyšší standardy v kvalitě zobrazení a zvuku. Médium zahrnuje jak kinoreklamu v samotných sálech, tak projekci v předsálí multiplexů. Charakterizuje ho kvalita zobrazení i flexibilita, stabilita a efektivita provozu. Všechny čtyři pilíře mají stejnou prioritu a vyžadují stejně zodpovědný přístup. Médium jsme zprovoznili mnohem dříve, než k nám dorazila digitalizace ve filmu. V současné době se proto připravujeme na nové možnosti, které s sebou přinesla.

Partneri-CineStar-01
Partneri-DigiLight-01

Reklamní médium Dynamix Media

Médium, které má hned několik prvenství. DigiCLV byl v roce 2008 prvním médiem využívajícím skutečné Full HD zobrazení. Kvalita obrazu byla navíc podpořena i nadčasovým designem, kterému se zatím žádné jiné takto zaměřené médium nevyrovnalo. Navíc se jednalo o první síť vertikálně umístěných displejů, které až nyní přicházejí do popředí zájmů majitelů obchodních center i provozovatelů médií a jejich inzerentů. Architektura využívá mobilní datové připojení v kombinaci s vlastní wifi sítí. Jedná se o radikální zásah do instalačních nákladů, který přitom neohrožuje flexibilitu média.

Reklamní médium Geco

V roce 2012 jsme začali budovat médium Geco. To prostřednictvím velkoplošných displejů oslovuje zákazníky v jedné z největších maloobchodních sítí v ČR – prodejnách tiskovin a tabáku společnosti GECO, a.s. Systém Geco nemá díky své velikosti a unikátnosti řešení na trhu konkurenci. Společně se nám podařilo vytvořit médium čítající v současné době přes 760 zobrazovačů, jehož celková stabilita se vymyká běžným standardům.

Partneri-Geco-01

NEMÁME ZÁKAZNÍKY ANI KLIENTY,

MÁME PARTNERY