Close

Ondřej Kreidl

VÝKONNÝ ŘEDITEL

Výkonný ředitel

V oboru audiovizuálních médií se pohybuji od roku 1998, ve firmě plním úlohu procesního architekta a datového analytika. Úzká specializace mi umožňuje vidět do potřebné hloubky, dlouholetá praxe zrychluje cestu k cíli. Nejvyšším cílem je získání důvěry, kterou oplácíme invencí a nepřetržitým dokazováním její oprávněnosti.

Jsme společnost založená na procesním řízení. Díky tomu se můžeme výhradně věnovat prioritám našich smluvních partnerů, majitelů médií. K nim patří kvalita, spolehlivost a efektivita služeb. Naše portfolio služeb musí neustále odpovídat jejich aktuálním potřebám a očekávání.

Velmi přísně hlídáme rozdělení procesů na zautomatizovatelné a manuální, které potřebují lidský faktor a komunikaci tváří v tvář. Jsou nezaměnitelné a vzájemně nenahraditelné. Nevyhledáváme rychle splnitelné cíle. Jde nám o hodnoty, které rostou pomalu a mají pevné základy. Není náhoda, že se v soukromí věnuji vytrvalostnímu běhu. Je to jeden z nejspravedlivějších sportů. Kolik mu dáte, tolik vám vrátí ve výsledcích. To platí i v mé profesi.

Vedoucí schopnosti

75%

Procesní řízení

90%

Systémová architektura

90%

Administrativa

40%

Venčení psa

100%