top of page
O2.jpg

Ondřej Kreidl

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

V oboru audiovizuálních médií se pohybuji od roku 1998, ve firmě plním úlohu procesního architekta a datového analytika. Úzká specializace mi umožňuje vidět do potřebné hloubky, dlouholetá praxe zrychluje cestu k cíli. Nejvyšším cílem je získání důvěry, kterou oplácíme invencí a nepřetržitým dokazováním její oprávněnosti.

Jsme společnost založená na procesním řízení. Díky tomu se můžeme výhradně věnovat prioritám našich smluvních partnerů, majitelů médií. K nim patří kvalita, spolehlivost a efektivita služeb. Naše portfolio služeb musí neustále odpovídat jejich aktuálním potřebám a očekávání.

Velmi přísně hlídáme rozdělení procesů na zautomatizovatelné a manuální, které potřebují lidský faktor a komunikaci tváří v tvář. Jsou nezaměnitelné a vzájemně nenahraditelné. Nevyhledáváme rychle splnitelné cíle. Jde nám o hodnoty, které rostou pomalu a mají pevné základy. Není náhoda, že se v soukromí věnuji vytrvalostnímu běhu. Je to jeden z nejspravedlivějších sportů. Kolik mu dáte, tolik vám vrátí ve výsledcích. To platí i v mé profesi.

L1.jpg

Lenka Vetterlová

MANAŽER SMLUVNÍCH SLUŽEB

Ve firmě působím od jejího vzniku. Moje pozice ve firmě se vyvíjela od asistentky až k současné manažerské pozici.
Hlavní náplní mé práce je zajišťování provozu médií našich partnerů. Starám se zejména o aktualizaci obsahu jednotlivých médií, kontroluji technickou kvalitu dodávaných podkladů a vhodnost jejich obsahu. Díky tomu jsem v každodenním kontaktu nejen s našimi partnery, ale i s mediálními, reklamními a kreativními agenturami a postprodukčními studii. K další, neméně důležité náplni mojí práce patří zajišťování chodu kanceláře a veškerá administrativa spojená se smlouvami.

Vzhledem ke svému konzervativnímu založení často funguji jako „záchranná brzda“, když se kolegové při stavění nových systémů nebo vymýšlení upgradů moc zasní.

J1.jpg

Jozef Ružinský

VÝVOJ SW, 

Ve firmě jsem od jejího vzniku a působím jako SW vývojář s přesahem do servisní podpory.
Hlavní náplní mojí práce je vývoj aplikací od jejich návrhu, přes implementaci až po jejich nasazení a SW/HW podpora provozu.

Starám se tedy o to, aby vše fungovalo tak, jak má.

IMG_20210330_134110.jpg

Marek Kawecki

MANAŽER SERVISNÍCH SLUŽEB

„Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mně, že jsem odborník “

Ve firmě jsem nováčkem, sloužím zde od roku 2020.  
Starám se o servisní podporu.
Mým úkolem je udržet HW
ve špičkové kondici.

4.jpg
bottom of page